Nowe władze SLD w Ostrołęce

REKLAMA

Łukasz Kulik  został nowym przewodniczącym Rady Powiatowej SLD w Ostrołęce. Do tej pory funkcję tę sprawował Tadeusz Chabudziński.

REKLAMA

W oficjalnym komunikacie czytamy, że w wyniku wyborów wewnątrzpartyjnych SLD  przestała istnieć Rada Miejska SLD w Ostrołęce. Pozostała Rada Powiatowa, która przejmie obowiązki obu rad.

Sekretarzem powiatowych struktur został Marek Backiel. W skład zarządu jako wiceprzewodniczący wszedł były szef struktur Stanisław Rybski.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT