Nowe Orliki gotowe

REKLAMA

21 czerwca komisja techniczna odebrała  od wykonawców dwa nowe boiska wielofunkcyjne wybudowane w ramach programu 'Moje boisko – Orlik 2012”. Obiekty zlokalizowane są przy Zespole Szkół nr 3 i przy Szkole Podstawowej nr 1.

REKLAMA

poinformował Wojciech Dorobiński rzecznik Urzędu Miasta.

W Ostrołęce mamy już cztery 'Orliki”. Obiekty wybudowano z funduszy Ministerstwa Sportu i Turystyki, Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Miasta Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT