Nowe karetki ma SPZOZ 'MEDITRANS OSTROŁĘKA’ Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego

REKLAMA

O trzy nowe ambulanse sanitarne wzbogacił się SPZOZ 'MEDITRANS OSTROŁĘKA’ Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego.
Wczoraj (23 czerwca) zostały uroczyście poświęcone i oddane do użytku.

REKLAMA

Karetki kosztowały 850 tysięcy złotych poinformował dyrektor Mirosław Dąbkowski.

Meditrans ma obecnie 42 karetki i obsługuje 6 powiatów: teren byłego województwa ostrołęckiego oraz powiat pułtuski.  

To nie ostatni zakup w tym roku. Dyrektor Dąbkowski zapowiada jeszcze nabycie co najmniej jednej karetki.

Nowe karetki będą służyły stacjom pogotowia ratunkowego w Kadzidle, Myszyńcu i Ostrowi Mazowieckiej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT