Nowe godziny pracy Urzędu Miasta

REKLAMA

Od poniedziałku, 30 marca obowiązują nowe godziny pracy Urzędu Miasta w Ostrołęce.

REKLAMA

Do 10 kwietnia 2020 r. czynny będzie w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Jednocześnie wprowadzone zostaje ograniczenie bezpośredniej obsługi interesantów. Oznacza to, że mieszkańcy mogą komunikować się z pracownikami urzędu za pośrednictwem e-PUAP, poczty elektronicznej: [email protected] oraz telefonicznie.

Szczegóły na stronie Urzędu Miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT