Nowe autobusy na ulicach Ostrołęki

REKLAMA

Na ulice Ostrołęki wyjechały kolejne nowe autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji. Są one wyposażone między innymi w system monitoringu i klimatyzację.

REKLAMA

Mówił Ryszard Chrostowski, prezes MZK.

Oprócz zakupu nowego taboru, wymiany wiat przystankowych i modernizacji placu manewrowego   MZK sp. z o.o. wybuduje także myjnię autobusową oraz wprowadzi nowoczesny system informatyczny do zarządzania firmą.

Wartość całego przedsięwzięcia to 14 milionów złotych. 83 procent środków pozyskano z Unii Europejskiej, reszta jest wkładem własnym spółki i samorządu ostrołęckiego.

Fot. UM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT