Nowa wystawa – Muzeum zaprasza do zwiedzania

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza od 5 lutego do zwiedzania nowej wystawy czasowej  pt. 'Toczone, lepione, wypalone”. Mówi Olga Mrowińska.

REKLAMA

Wystawa będzie prezentowana do 16 maja w budynku Muzeum przy placu gen. Bema 8.  Ekspozycja przeniesie gości w świat kurpiowskiej ceramiki zachwycającej różnorodnością kształtów, kolorów i ornamentów.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT