Nowa ulica w mieście skończona

REKLAMA

W czwartek oficjalnie odebrano ulicę Steyera 'bis’ w Ostrołęce. W ramach prac wykonano m.in: jezdnię, zjazdy, chodniki z kostki brukowej, kanalizację deszczową i sanitarną. Postawiono również siedem słupów oświetleniowych.

REKLAMA

Wartość umowna wykonanych robót wyniosła 387 283,36 zł brutto. Okres gwarancji udzielonej przez wykonawcę wynosi 48 miesięcy.

Źródło: www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT