Nowa stacja uzdatniania wody w Rzekuniu

REKLAMA

Mieszkańcy gminy Rzekuń mają lepszą wodę i  gwarancję, że jej nie zabraknie. To efekt wybudowania nowej stacji uzdatniania wody, którą oficjalnie otwarto w niedzielę, 30 czerwca.

REKLAMA

Wartość inwestycji to przeszło 2 miliony złotych. Znaczna część pieniędzy pochodzi z tak zwanej pożyczki częściowo umarzalnej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska – poinformował Stanisław Godzina, wójt Gminy Rzekuń.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT