Nowa Kia dla ostrowskich policjantów

REKLAMA

Policjanci z Ostrowi Mazowieckiej wzbogacili się o nowy radiowóz marki kia ceed.

REKLAMA

Zakup auta był możliwy dzięki wsparciu gminy i powiatu ostrowskiego, na ten cel przeznaczyli 27 tys. zł. Kia Ceed, którą dysponować będą mundurowi rewiru dzielnicowych będzie służyła poprawie bezpieczeństwa mieszkańców z terenu gminy Ostrów Mazowiecka.

fot. KWP Radom

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT