Noc z gwiazdami w Szarłacie

REKLAMA

Już 18 lipca w Szarłacie w gminie Goworowo odbędzie się kolejna odsłona imprezy pod nazwą 'Noc z gwiazdami pod gwiazdami”. Będzie to już dziesiąta, jubileuszowa edycja.

REKLAMA

Zapraszał Arkadiusz Kuśmierczyk, instruktor kultury w GOKSiR w Goworowie.

Muzyczne spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. Zapraszają: wójt gminy Goworowo, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi 'Sąsiad”, Sołectwo Szarłat oraz GOKSiR. Imprezę finansowo wsparło starostwo powiatowe w Ostrołęce.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT