Noc Muzeów w Ostrołęce

REKLAMA

W nocy z 20 na 21 maja Muzeum Kultury Kurpiowskiej zaprasza na Noc Muzeów. W tym roku motywem przewodnim będzie komiks. To nawiązanie do prezentowanej w placówce czasowej wystawy ’ Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia”.

REKLAMA

Mówi Maria Samsel, dyrektor ostrołęckiego muzeum.

Otwarcie imprezy o godzinie 18. W programie m.in. koncert standardów jazzowych w wykonaniu kwartetu MC – SQUARE i Mateusza Cwalińskiego, zagadkowe zwiedzanie wystawy, pokaz tańców średniowiecznych, mobilne planetarium, pracownia rysowania komiksu, warsztaty ceramiczne i wiklinowe. Wstęp 1 złoty.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT