Nieznani sprawcy ukradli dwie toyoty, usiłowali ukraść też trzecią

REKLAMA

Policjanci szukają nieznanych sprawców, którzy ukradli dwie toyoty yaris zaparkowane przy ulicy Cieplińskiego w Ostrołęce. Trzecią usiłowali ukraść
z parkingu przy ul. Bohaterów Warszawy.

REKLAMA

Mówi podkomisarz Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji.

Osoby, które mogą pomóc w ujęciu sprawców kradzieży samochodów proszone są o kontakt z policją.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT