Nietrzeźwy motorowerzysta uderzył w opla

REKLAMA

Pijany motorowerzysta zderzył się z oplem w Myszyńcu. Autem podróżowały również dzieci. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 19:00. Na miejsce skierowano mundurowych z posterunku policji w Łysych. Według wstępnych ustaleń kierujący motorowerem 54 – latek stracił panowanie nad jednośladem, gwałtownie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka opla, którym kierował około 40 – letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. W aucie było troje dzieci w wieku od kilku do kilkunastu lat.

Mówił młodszy aspirant Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT