Nietrzeźwy kierujący i bez uprawnień

REKLAMA

Kolejny nietrzeźwy kierujący wpadł w ręce policji.  Wczoraj w Wachu około godziny 13 funkcjonariusze z posterunku policji w Kadzidle zatrzymali do kontroli drogowej Fiata. Kierującego poddano badaniu trzeźwości.

REKLAMA

Przypominamy, że kierowanie pod wpływem alkoholu stanowi olbrzymie zagrożenie nie tylko dla samych kierowców, ale i dla innych użytkowników dróg. Policja apeluje.

Podkreśla sierż.szt. Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT