Nietrzeźwy kierował ciężarówką

REKLAMA

Obywatel Łotwy kierował samochodem ciężarowym z naczepą mając w organizmie 0,7 promila alkoholu. Został zatrzymany na  ul. I AWP w Ostrołęce.

REKLAMA

W środę (7 stycznia) o godzinie 10:50 dyżurny komendy policji został poinformowany przez funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego o zatrzymaniu przez nich do kontroli ciężarowego renault, którego kierujący może być pod wpływem alkoholu. Mundurowi ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego zbadali trzeźwość kierującego. Okazało się, że 40-letni obywatel Łotwy miał w organizmie 0,7 promila alkoholu.

Kierowca trafił do aresztu, zatrzymano mu także prawo jazdy.

Informuje mł. asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT