Nietrzeźwy, bez prawa jazdy, nie stosujący się do przepisów kierował ciężarówką

REKLAMA

Ostrołęccy policjanci udaremniali jazdę nieodpowiedzialnemu kierowcy samochodu ciężarowego Man, który miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Ponadto miał cofnięte uprawnienia do kierowania, nie stosował się do znaku linia podwójna ciągła, a także przewoził w pojeździe o dwie osoby więcej niż pozwalają na to przepisy.

REKLAMA

Mówi mł. asp. Tomasz Żerański.

Policja przypomina, że kierowanie w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą do dwóch lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT