Nietrzeźwi na drodze

REKLAMA

Ponad 500 kierujących skontrolowali policjanci ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego podczas działań 'Trzeźwość”. Ośmiu kierowców jechało na podwójnym gazie. Dwóch z nich miało zakaz kierowania pojazdami.  

REKLAMA

Akcję przeprowadzono 8 października na terenie Ostrołęki i powiatu poinformował aspirant Sylwester Marczak.

Policja zapowiada wzmożone kontrole kierujących na zawartość alkoholu w organizmie.

KJ

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT