Nietrzeźwi kierujący i kolizje – trwa długi weekend

REKLAMA


Kolizyjnie rozpoczął się długi weekend. Tylko wczoraj (15 sierpnia) doszło aż do 8 z nich. Mówi młodszy aspirant Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Niestety nadal nietrzeźwi kierujący są zmorą polskich dróg. Ostrołęccy policjanci wczoraj zatrzymali osiem osób na tzw. podwójnym gazie.

Policjanci interweniowali ponad 50 razy i zatrzymali 17 dowodów rejestracyjnych.
Działania w ramach akcji 'Bezpieczny weekend” potrwają do niedzieli.

MM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT