Nielegalne papierosy w bagażniku

REKLAMA

Nielegalne wyroby tytoniowe znaleźli policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą w samochodzie mieszkańca gminy Wyszków. Mundurowi zabezpieczyli papierosy bez znaków akcyzy. Mężczyźnie grozi wysoka kara grzywny.  

REKLAMA

Funkcjonariusze z wyszkowskiej Komendy zatrzymali kierowcę osobowego volvo. Podejrzewali, że mężczyzna jadący tym autem posiada nielegalne wyroby tytoniowe. Podczas kontroli w bagażniku samochodu funkcjonariusze znaleźli 190 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar został zabezpieczony, a 51-letni mieszkaniec gm. Wyszków odpowie za wykroczenie skarbowe.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT