Nielegalna linia produkcyjna alkoholu zlikwidowana

REKLAMA

Ostrołęccy policjanci zlikwidowali nielegalną linię produkcyjną alkoholu. Zabezpieczyli około 12 tys. litrów cieczy, 2 tony cukru, urządzenia służące do produkcji alkoholu oraz krajankę tytoniową bez polskich znaków skarbowych akcyzy i około 5 tys. papierosów. Zarzuty w tej sprawie usłyszały trzy osoby z powiatu ostrołęckiego w wieku od 30 do 60 lat.   
 

REKLAMA

Mówił asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT