Nie można się zarejestrować

REKLAMA

W dniach 26-27 luty w Ostrołęce prowadzona jest rejestracja chętnych do udziału w bezpłatnych badaniach nerek w ramach ogólnopolskiej kampanii NEFROTEST. Tyczasem nasi słuchacze twierdzą, że nie mogą się dodzwonić pod wskazane numery.

REKLAMA

O wyjaśnienie sytuacji poprosiliśmy Agnieszkę Kopiewską, koordynatorkę kampanii NEFROTEST.

Badania, na które prowadzona jest rejestracja, zostaną przeprowadzone 3 marca na terenie Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT