Natalia Ostrowska pobiegnie w finale

REKLAMA

Natalia Ostrowska z klasy 3c. Gimnazjum Nr 2 w Ostrołęce zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego Mistrzostw w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Półfinał odbył się pod koniec października.

REKLAMA

Dziewczęta miały do pokonania dystans 1000 m, a chłopcy 1500 m. Gimnazjum Nr 2 reprezentowali uczniowie: Martyna Dobkowska, Emilia Kuśmierczyk, Natalia Ostrowska, Piotr Kuśmierczyk, Damian Zalewski, Bartosz Wojciechowski, Wojciech Brzózka, Mateusz Świderski i  Łukasz Demby.

mm

Fot. g2.proste.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT