Natalia Domurad laureatką wojewódzkiego konkursu interdyscyplinarnego pod hasłem ”Wokół odkryć naukowych polskiej noblistki Marii Skłodowskiej – Curie”

REKLAMA

Uczennica Gimnazjum imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego z Nowej Wsi laureatką wojewódzkiego konkursu interdyscyplinarnego pod hasłem ”Wokół odkryć naukowych polskiej noblistki Marii Skłodowskiej – Curie”.

REKLAMA

Natalia Domurad, zdobywczyni trzeciego miejsca,  przyznaje, że konkurs był bardzo trudny, pytania wykraczały poza zakres gimnazjalny, a dotyczyły promieniotwórczości.

Jak powiedziała Jolanta Godzina dyrektor Gimnazjum, wszyscy są bardzo dumni, że uczennica z wiejskiej szkoły stanęła na podium wśród uczniów z dużych miast.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT