Nastolatkowie zniszczyli dom

REKLAMA

Powybijali szyby w oknach, zniszczyli drewnianą podłogę, balustradę od schodów, potłukli lustra, połamali meble. Tak zabawiło się pięciu nastolatków, którzy włamali się do jednego z domów w powiecie ostrołęckim. Właściciel oszacował straty na około 10 tysięcy złotych.

REKLAMA

Sprawne działania policjantów z ostrołęckiego wydziału kryminalnego i dochodzeniowo – śledczego pozwoliły na postawienie zarzutów nastolatkom dotyczących usiłowania kradzieży z włamaniem do domu oraz zniszczenie mienia. Wandale odpowiedzą teraz za swoje postępowanie przed Sądem Rodzinnym.

Poinformował młodszy aspirant Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT