Narkotyki w samochodzie i w domu

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci w trakcie kontroli osobowego mercedesa znaleźli przy kierowcy pół grama marihuany i 4 tabletki ecstasy. Dodatkowo w jego miejscu zamieszkania mundurowi zabezpieczyli 6 gramów suszu roślinnego i 91 tabletek psychotropowych. 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Mówi podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży.

25-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych, do których się przyznał. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT