Narkotyki u 22-letniego ostrowianina

REKLAMA

Ostrowscy policjanci zatrzymali 22-latka w związku z posiadaniem marihuany.

REKLAMA

Wczoraj wieczorem funkcjonariusze z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali mężczyznę. U ostrowianina znaleźli susz roślinny. Badanie wykazało, że to marihuana. 22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT