Narew ’50′ lepsza od Samorządu

REKLAMA

Drużyna Pięćdziesięciolecia Narwi pokonała reprezentację Samorządu 2-0. Mecz odbył się 11 listopada na boisku przy ul. Witosa. Obie bramki strzelił w drugiej połowie Artur Marchewka. Drużyną zwycięzców kierował Jan Zalewski. Po meczu odbyło się spotkanie byłych zawodników i trenerów.

REKLAMA

Jubileusz 50-lecia Klubu uczczono również podczas Uroczystej Sesji Rady Miasta, która odbyła się w OCK.

Mówił Robert Bartkowski, prezes Klubu.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT