Napad na kobietę

REKLAMA

Dwaj ostrołęczanie okazali się sprawcami napadu na mieszkankę powiatu ostrołęckiego. Bandyci ukradli torebkę. Szybko wpadli w ręce policji.

REKLAMA

W sobotę rano dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące napadu na kobietę przy ul. Konopnickiej – poinformował aspirant Sylwester Marczak.  

Napastnicy trafili do aresztu. Wstępnie przyznali się zarzucanych czynów.

Sprawą zajmują się policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT