Najlepsze teatry z Mazowsza w OCK

REKLAMA

Trwa XXII Mazowiecki Festiwal Teatrów Amatorskich. Rozpoczął się o godzinie 9 w Ostrołęckim Centrum Kultury.

REKLAMA

To półfinałowa prezentacja dorobku artystycznego amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych z terenu województwa. Przedsięwziecie odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: teatrów dziecięcych (szkoły podst.)
i młodzieżowych (gimn./liceum).

Tegoroczne talenty oceniają aktorzy z Ostrołęki: Adam Kamień, Jarosław Sacharski oraz Anna Nizińska, przedstawiciel Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki. Wstęp na spektakle jest wolny.

Wystąpią:
w kategorii dzieci szkół podstawowych
1. Teatr ACO! z Centrum Kultury w Troszynie
2. Teatr HEROS z Publicznej Szkoły Podstawowej im. St.Staszica w Wąsewie
3. Teatr SKRZATY ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrowi Maz.
4. Grupa Teatralna z Ośrodka Kultury w Serocku
5. Teatr PROMYKI DZIESIĄTKI ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce
6. Dziecięcy Teatr Amatorski z Klubu Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury

w kategorii młodzieżowej
1. ADRIANA SADOWSKA z Grupy Teatralnej MAGNIFITO z MDK w Przasnyszu

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT