Najlepsze teatry amatorskie w Ostrołęce

REKLAMA

VII Ogólnopolski Festiwal Teatrów Małych  Igła rozpocznie się 30 września w Ostrołęce. Po raz kolejny w naszym mieście zaprezentują się najlepsze amatorskie teatry z całej Polski.

REKLAMA

 

Mówiła Aleksandra Kowalewska, dyrektor festiwalu.

Prezentacje młodych artystów oceniać będą: Magdalena Waligórska, Jan Zdziarski i Jacek Jarzyna. Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny.

Imprezę wspiera Oddział Okręgowy Towarzystwa Kultury Teatralnej oraz Prezydent Miasta Ostrołęki

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT