Najlepsi uczniowie nagrodzeni przez prezydenta

REKLAMA

VI Samorządowa Gala Uczniowska odbyła się 26 czerwcaw Ostrołęckim Centrum Kultury. Wyróżnienia prezydenta miasta odebrało kilkudziesięciu uczniów z ostrołęckich szkół.

REKLAMA

Statuetki zostały przyznane w 3 kategoriach: wybitny talent, osiągnięcia sportowe i najwyższa średnia ocen w szkole.

W naszym mieście widzimy postęp w nauczaniu –  podkreślał Mirosław Rosak, dyrektor wydziału ostrołęckiej oświaty.

Nagrodę specjalną w wysokości 3 tys zł. otrzymał laureat olimpiady Bartosz Wielechowski.
Samorządową Galę Uczniowską uświetniły występy artystyczne, pokaz sztuki walki oraz wystawa prac uczniów Gimnazjum Nr 2 w Ostrołęce. 

galeria

Najwyższa średnia ocen – szkoły podstawowe:
Aleksander Durczyński – kl. VI SP nr 1,
Aleksandra Piętka – kl. V SP nr 2,
Wiktor Dawid – kl. IV SP nr 2,
Aleksandra Żebrowska – kl. VI SP nr 3,
Agnieszka Kotowska – kl. VI SP nr 4,
Łukasz Krukowski – kl. VI SP nr 5,
Julia Szlachetka – kl. VI SP nr 6,
Marta Łada – kl. VI SP nr 10,
Julia Jaworowska – kl. VI SP nr 10,
Izabela Maria Grzyb – kl. VI   ZS STO,
Daniel Bogdański – kl. VI SP w  Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Najwyższa średnia ocen – gimnazja:
Franciszek Szarwacki – kl. I  Gimnazjum nr 1,
Karolina Pędzich – kl. III Gimnazjum nr 2,
Monika Joanna Bloch – kl. II Gimnazjum nr 3,
Joanna Kamecka – kl. II Gimnazjum Nr 4,
Karolina Ruszczyk – kl. III Gimnazjum Nr 5,
Katarzyna Kalenik – kl. III Gimnazjum Klasyczne,
Joanna Oliwia Tomczak – kl. II Gimnazjum STO,
Patrycja Siok – kl. III Gimnazjum w  Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Najwyższa średnia ocen – szkoły ponadgimnazjalne:
Wojciech Staśkiewicz – kl. II, I  LO,
Cezary Kardaś – kl. II, II LO,
Jakub Wawrzyszczak – kl. III, III LO,
Krzysztof Kośnik – kl. II technikum   ZSZ nr 1,
Paweł Polkowski – kl. I  technikum   ZSZ nr 2,
Anita Kwiatkowska – kl. III technikum ZSZ nr 3,
Karolina Pędzich – kl. II liceum profilowanego ZSZ nr 3,
Karolina Kupis – kl. I  technikum ZSZ nr 4,
Iwona Grala – kl. III ZSZ w  OS-W,
Piotr Roicki – kl. I  Liceum Klasyczne,
Przemysław Deptuła – kl. II, II SLO

Wybitnie utalentowani uczniowie szkół podstawowych:
Natalia Sadocha – kl. VI SP nr 1,
Natalia Laskowska – kl. VI SP nr 2,
Patrycja Lesińska – kl. VI SP nr 3,
Natalia Sobocińska – kl. VI SP nr 4,
Karolina Milewska – kl. V SP nr 5,
Aleksandra Kojtek – kl. VI SP nr 6,
Rafał Szypulski – kl. VI SP nr 10,
Waldemar Cichy – kl. V SP w  OS-W,
Natalia Rudzik – kl. IV ZS STO,
Anna Golik – kl. I  'Naszej Szkoły”

Wybitnie utalentowani uczniowie szkół gimnazjalnych:
Piotr Wójcik – kl. II Gimnazjum nr 1,
Szymon Stolarczyk – kl. II Gimnazjum nr 2,
Paweł Jaworski – kl. III Gimnazjum nr 3,
Paulina Kuśmierczyk – kl. III Gimnazjum nr 4,
Gabriela Leszka – kl. III Gimnazjum nr 5,
Patryk Zięba – kl. II Gimnazjum w  OS-W,
Piotr Żochowski – kl. III gimnazjum STO,
Katarzyna Nurczyk – kl. III Gimnazjum Klasyczne

Wybitnie utalentowani uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
Dominika Paździor – kl. II, I  LO,
Wiktor Wilga – kl. I, II LO,
Justyna Adrianna Woźniczko – kl. I, III LO,
Paweł Perzanowski – kl. I  technikum ZSZ nr 1,
Konrad Stepnowski – kl. II technikum ZSZ nr 2,
Łukasz Kruczyk – kl. I  technikum ZSZ nr 3,
Adrian Duszak – kl. II technikum ZSZ nr 4,
Klaudia Alicja Pysznik – kl. I  ZSZ w  OS-W,
Katarzyna Ulewicz – kl. I, II SLO,
Radosław Mróz – kl. II Liceum Klasyczne

Wybitne osiągnięcia sportowe – szkoły podstawowe:
Julia Serowiecka – kl. VI SP nr 1,
Wiktoria Szczepanek – kl. VI SP nr 2,
Błażej Ochenkowski   – kl. VI SP nr 3,
Wiktoria Orzoł – kl. VI SP nr 4,
Adrian Łaszczewski – kl. IV SP nr 5,
Adam Kosewski – kl. VI SP nr 6,
Żaklina Wikieł – kl. VI SP nr 10,
Patryk Gutowski – kl. VI SP w  OS-W

Wybitne osiągnięcia sportowe –  gimnazja:
Bartosz Dąbrowski – kl. III sportowa o  profilu piłka siatkowa Gimnazjum nr 1,
Klaudia Borkowska – kl. II Gimnazjum nr 2,
Joanna Skurzyńska – kl. III Gimnazjum nr 3,
Aleksandra Dzwigała – kl. III Gimnazjum nr 4,
Melania Kamińska – kl. III Gimnazjum nr 5,
Monika Łępicka – kl. II gimnazjum w  OS-W,
Marcin Mierzejewski – kl. II gimnazjum ZS STO,
Tomasz Żukowski – kl. III Gimnazjum Klasyczne

Wybitne osiągnięcia sportowe – szkoły ponadgimnazjalne:
Aleksandra Prusińska – kl. II, I  LO,
Magdalena Żebrowska – kl. I, II LO,
Piotr Wiśniewski – kl. II,   III LO,
Paweł Szulerecki – kl. II, III LO,
Grzegorz Krupiński – kl. III technikum ZSZ nr 1,
Kamil Ziemek – kl. III technikum ZSZ nr 2,
Milena Kołoszko – kl. I  technikum ZSZ nr 3,
Marek Pietruczuk – kl. II technikum ZSZ nr 4,
Sebastian Frątczak – kl. II ZSZ w  OS-W,
Martyna Mysiorska – kl. II Liceum Klasyczne,
Sebastian Szymaniak – kl. I, II SLO

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT