11.3 C
Ostrołęka
sobota, 2 marca 2024 r.

Najlepsi maturzyści na Mazowszu z nagrodami

REKLAMA

Za nami X edycja ogólnopolskiego projektu 'Matura na 100 procent”. Najlepsi maturzyści w regionie otrzymali nagrody pieniężne 1 tys. zł netto i gratulacje z rąk członkini zarządu województwa mazowieckiego Elżbiety Lanc.

W tym roku spośród 253 495 osób zdających egzaminy maturalne aż 290 absolwentów liceów i techników z całej Polski otrzymało tytuł finalisty projektu 'Matura na 100 procent”. Spośród nich zostało wyłonionych 26 laureatów, w tym dwie uczennice z województwa mazowieckiego – Zuzanna Niewiadomska, absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach i Karolina Niewczas z II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

 

Organizatorami projektu 'Matura na 100 procent” są Fundacja 'Zawsze Warto” i Centralna Komisja Egzaminacyjna. Projekt ma charakter ogólnopolski i jest realizowany jako podsumowanie każdej edycji egzaminów maturalnych. Adresowany jest do najlepszych maturzystów w Polsce.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex