Nagrody Wójta Gminy Kadzidło dla zawodników UKS Siódemka

REKLAMA

Troje zawodników UKS Siódemka Ostrołęka otrzymało nagrody Wójta Gminy Kadzidło.   

REKLAMA

Uroczystość wręczenia nagród mieszkańcom Gminy Kadzidło zasłużonym dla jej rozwoju i promocji odbyła się 28 lutego w Piaseczni. Otrzymali je działacze kultury, twórcy ludowi i sportowcy. Wśród nagrodzonych znaleźli się trenujący w UKS Siódemka zawodnicy: Kornelia Suchecka (Kadzidło) – halowa wicemistrzyni Polski juniorek w trójskoku (5 zawodniczka Halowych Mistrzostw Polski Seniorek), Daniel Gadomski (Kadzidło) – brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w biegu na 1500 m i Jakub Cichocki (Tatary) – wicemistrz Mazowsza Młodzików w biegu na 600 m.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT