Nagroda Okolicznościowa Starosty Ostrołęckiego

REKLAMA

Emilia Płaszczyńska, tegoroczna zdobywczyni III miejsca na mistrzostwach Europy seniorów w karate kyokushin, otrzymała Nagrodę Okolicznościową Starosty Ostrołęckiego.

REKLAMA

Mistrzostwa Europy Seniorów Karate Kyokushin w formule full contact odbyły się we Włoszech. W zawodach startowało około 200 zawodników z ponad 20 państw – informuje starostwo. Z ostrołęckiego klubu wystartowało dwoje zawodników – Emilia Płaszczyńska i Marcin Dąbrowski. Emilia w kategorii do 65 kg wywalczyła III miejsce. To nie jedyny medal, który zdobyła ostrołęczanka. Emilia ma na swoim koncie złoto z Mistrzostw Polski Juniorów za 2009 rok i brąz z mistrzostw Polski seniorów z ubiegłego roku.

Okolicznościowa Nagroda Starosty Ostrołęckiego ma charakter pieniężny i została przyznana za osiągnięcia sportowe.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT