Naczelny Sąd Administracyjny uchylił decyzję prezydenta Ostrołęki zezwalającą na prowadzenie uciążliwej działalności firmie Krex

REKLAMA

Oznacza to, że NSA uznał mieszkańców osiedla Leśne za stronę w postępowaniu administracyjnym.

REKLAMA

Mieszkańcy osiedla Leśne od kilku lat walczą z uciążliwym sąsiadem – firmą Krex, która zagościła na tym terenie jesienią 2007 roku. Skarżą się na hałas i unoszący się w powietrzu pył.

Cieszą się z decyzji Sądu Administracyjnego. Mówi Włodzimierz Latuszek, przewodniczący stowarzyszenia Eko-Leśne.

A co na to Urząd Miasta w Ostrołęce?

Mówił Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego Urzędu Miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT