12.8 C
Ostrołęka
sobota, 2 marca 2024 r.

Nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej

REKLAMA

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce informuje, że od 3 sierpnia zostanie ogłoszony nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pn. 'Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie ostrołęckim i mieście Ostrołęka (I)’ współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

W 2023 roku środki na działalność gospodarczą zostaną przyznane 85 osobom bezrobotnym zarejestrowanym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrołęce, ze szczególnym uwzględnieniem osób w wieku 18 – 29 lat,
osób o niskich kwalifikacjach, długotrwale bezrobotnym, osób w wieku 50 lat i więcej, z niepełnosprawnością, kobietom i migrantom.

Dofinansowanie wyniesie do 28 000,00 zł.

Osoby zainteresowane przyznaniem środków powinny zgłaszać się do właściwych pośredników pracy/doradców klienta ponieważ otrzymanie ww. środków, następuje wyłącznie na podstawie Indywidualnego Planu Działania.

Wnioski o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej wraz z załącznikami będą dostępne od dnia ogłoszenia naboru w siedzibie Urzędu oraz na stronie internetowej https://ostroleka.praca.gov.pl/

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex