Na zakazie z narkotykami

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci w trakcie kontroli BMW ujawnili u kierującego marihuanę. Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna ma aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Poinformowała posterunkowa Izabela Białomyzy z łomżyńskiej policji.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT