Na czym polega rozbudowa stacji elektroenergetycznej – ratusz zaprasza na wystawę

REKLAMA

Od 11 lipca w Urzędzie Miasta prezentowana jest wystawa, z której można dowiedzieć się na czym polega rozbudowa stacji elektroenergetycznej Ostrołęka i jakie jest jej znaczenie.

REKLAMA

Rozbudowa i modernizacja stacji Ostrołęka jest jedną z najważniejszych inwestycji realizowanych w ramach polsko-litewskiego projektu, który ma połączyć systemy elektroenergetyczne obydwu państw. Zdecydowanie zwiększy to bezpieczeństwo energetyczne północno-wschodniej Polski, co dla tych terenów oznacza poprawę warunków zasilania. Będą bowiem zaopatrywane w energię elektryczną z dwóch niezależnych od siebie źródeł, a nie jak dotychczas – z jednego. W przypadku awarii prąd dotrze do mieszkańców z alternatywnego źródła.

Źródło. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT