MZOSTiIT zaprasza na lodowisko

REKLAMA

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza na lodowisko, które już funkcjonuje na terenie kortów asfaltowych przy ulicy Witosa 1.

REKLAMA

Czynne jest ono codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00. Teren lodowiska jest oświetlony i monitorowany.

Osoby nie posiadające własnych łyżew mogą je wypożyczyć. Wypożyczalnia znajduje się w hotelu.

Korzystanie z lodowiska jest bezpłatne.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT