MZOS-TiIT zaprasza na lodowisko

REKLAMA

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo- Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza na lodowisko, które już funkcjonuje na terenie kortów asfaltowych przy ulicy Witosa.

REKLAMA

Czynne jest codziennie w godzinach 9.00 – 21.00. Teren lodowiska jest oświetlony i monitorowany. Korzystanie z niego jest bezpłatne.

Osoby nie posiadające własnych łyżew mogą skorzystać z usług wypożyczalni sprzętu sportowego. Koszt wypożyczenia łyżew to niespełna 5 złotych. Wypożyczalnia znajduje się w budynku hotelu i czynna jest codziennie w godzinach 12.00 – 20.00.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT