MZOS-TiIT zaprasza na korty

REKLAMA

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych  i Infrastruktury Technicznej zaprasza do korzystania z wyremontowanych kortów tenisowych w Ostrołęce.

REKLAMA

Mówił Robert Juchniewicz, dyrektor MZOS-TiIT.

Korty zostały gruntownie przebudowane. Są m.in. nowe szatnie, trybuny na 120 miejsc oraz specjalne ścianki do rozgrzewki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT