MZOS-TiIT ponownie zaprasza na lodowisko

REKLAMA

Po krótkiej przerwie na terenie kortów asfaltowych przy ulicy Witosa 1 w Ostrołęce uruchomiono lodowisko. Do wypożyczalni w tym sezonie trafiło blisko 40 par nowych łyżew.

REKLAMA

Do korzystania z lodowiska zachęcał Robert Juchniewicz, dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT