Muzeum Żołnierzy Wyklętych ogłosiło konkurs

REKLAMA

2 tysiące złotych wygra autor zwycięskiego projektu na 'Nagrobek – pomnik żołnierzy podziemia antykomunistycznego na Cmentarzu Parafialnym w Ostrołęce wraz z koncepcją zagospodarowania terenu wokół nagrobka-pomnika. Konkurs ogłosiło Muzeum Żołnierzy Wyklętych.  

REKLAMA

Poinformował Jacek Karczewski, dyrektor Muzeum.
Prace można składać do 30 maja.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT