Muzeum zaprasza na wystawę

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza  2 lutego na wernisaż wystawy 'GLORIA VICTIS”, zorganizowanej z okazji 150. rocznicy wybuchu powstania styczniowego.

REKLAMA

Ekspozycja upamiętnia bitwy i potyczki stoczone na terenie Puszcz Białej i Zielonej, sylwetki dowódców i powstańców. Jest również zapisem ważniejszych wydarzeń z 1863 roku na naszym terenie. Pozwala szczegółowo zapoznać się z przebiegiem działań, poznać osoby biorące udział w powstaniu.

Wernisaż wystawy rozpocznie się o godzinie 17.00, w muzeum przy pl. gen. Józefa Bema.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT