Muzeum zaprasza do wspólnego śpiewania

REKLAMA

Na rodzinne, wielopokoleniowe śpiewanie zaprasza w niedziele, 3 kwietnia Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Propozycja adresowana jest do osób w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i umiejętnościach, których łączy miłość do śpiewania. Nie wymagane są profesjonalne umiejętności i wykształcenie muzyczne, liczy się pasja. W repertuarze organizatorzy przewidzieli powszechnie znane piosenki przedwojenne.

REKLAMA

Zaprasza Grażyna Talarek.
Śpiewające spotkania w muzeum będą odbywały się cyklicznie, raz w miesiącu. Pierwsze rozpocznie się o godzinie 12.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT