Muzeum dla Seniora o odzyskaniu niepodległości

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na spotkanie z cyklu 'Muzeum dla Seniora”, które odbędzie się w poniedziałek 27 listopada. Nadchodzące zajęcia będą poświęcone tematowi odzyskania przez Polskę niepodległości.

REKLAMA

Spotkanie rozpocznie krótki wykład na temat losów ziem polskich w XIX wieku oraz procesu, który doprowadził do odzyskania niepodległości w roku 1918, po czym odbędą się warsztaty.

Podkreśla dyrektor Maria Samsel.

Projekt 'Muzeum dla Seniora” jest skierowany do osób, które zakończyły aktywność zawodową, lecz w dalszym ciągu chcą rozwijać się i obcować z kulturą.

Spotkanie rozpocznie się o godz.10.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT