Muzeum dla seniora

REKLAMA

Chrzest Polski był tematem wiodącym przedpołudniowego spotkania z cyklu  'Muzeum dla Seniora” (18 lipca), które zorganizowało Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Wzięło w nim udział ponad 20 osób.

REKLAMA

Ostrołęccy seniorzy w ramach projektu mogli już poznać m.in  losy Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego, zwiedzić podziemia klasztoru, zazwyczaj niedostępne dla mieszkańców maista czy odbyć warsztaty rękodzieła ludowego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT