Muzealne Spotkanie przy Lampce tym razem w Mauzoleum

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza dziś (16 października) na kolejne spotkanie przy lampce. Gościem wieczoru będzie Marek Axentowicz, kolekcjoner żołnierzyków z epoki napoleońskiej.

REKLAMA

Mówiła Barbara Kalinowska, wicedyrektor MKK. Spotkanie odbędzie się na salach ekspozycyjnych pomnika mauzoleum przy ul. Warszawskiej 2A.
Rozpocznie się o godzinie 18.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT