Multimedialna wystawa w Galerii Ostrołęka

REKLAMA

Galeria Ostrołęka prezentuje wystawę instalacji multimedialnych Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali. Artyści od wielu lat tworzą razem. Teraz efekty ich pracy możemy oglądać na Kurpiach.

Joanna jest malarką. Grzegorz Rogala to z kolei duchowy spadkobierca poszukiwań pionierów kina i fotografii. Tak jak oni uwielbia poznawać nieprzetarte szlaki poszerzania iluzji w ten sposób, by poszerzyć realność.

Poinformował Zenon Kowalczyk, kierownik Galerii Ostrołęka. Wystawa czynna będzie do końca sierpnia.

REKLAMA

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT