Msza św. za zmarłych samorządowców

REKLAMA

W piątek 8 grudnia w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce zostanie odprawiona msza św. za zmarłych samorządowców z Ostrołęki i i powiatu ostrołęckiego. Rozpocznie się o godz. 18.

REKLAMA

Na mszę i do wspólnej modlitwy zaprasza Starostwo Powiatowe w imieniu księdza proboszcza Jana Świerada, który pełni także posługę kapelana samorządowców.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT